KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303278
nr 1430 3278
Tage Trotte
(1901-1928), Sverige
Oljemålning, + Akvarell, Tillskrivna, Ej signerade, yttermått inklusive ram: 24x18-30x15 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:17:00
500 kr
800 kr
Tage Trotte
Läs mer om Tage Trotte